jak zalozyc firme transportowa

jak zalozyc firme transportowa

Grupy praw konsumentów wspierające przemysł naturalnych terapii są jednak powstrzymując. Setki tysięcy oddolnych zwolennicy naturalnego zdrowia skontaktowały się z senatorów i niech ich głosy słychać. W konsekwencji Senat ustawy S.1082 będzie w żaden sposób ograniczać dostęp do suplementów żywieniowych. Są to na piśmie, że będą one zakwestionować każdą ustawę albo poprawkę, która sprzyja interesom korporacji ponad interesów konsumentów.psychoterapiadom.pl/psychoterapia-dzieci Im więcej prawodawców sobie sprawę, że członkowie ruchu wolności zdrowia nie będzie milczeć pozwoli im pomyśleć dwa razy przed wprowadzeniem przyszłych rachunków, które starają się regulować suplementów diety

Pocieszające jest to, że istnieje coraz większa tendencja do medycyny naturalnej. Chociaż duża Pharma w USA mogą wygrać bitwę legislacyjny, tracą wojnę. To może być ponoszone przez:

• Opinia publiczna na rzecz firm farmaceutycznych jest na niskim poziomie przez cały czas.

• Więcej konsumenci zwracają się do naturalnych metod leczenia chorób i problemów zdrowotnych. Popularność homeopatii, akupunktury i ziołolecznictwa jest cały czas wysokie i-nadal rośnie!

• Ludzie w końcu zaczynają zdawać sobie sprawę, że są oszukani przez przemysł zysków poglądach ładowanie najwyższe ceny na świecie od leków, które nie są ani bezpieczne, ani skuteczne.

• Dire obecny klimat gospodarczy jest podkreślenie faktu, że miasta, państwa i kraje mogą zacząć ogłoszenie upadłości ze względu na skandaliczne kosztów opieki zdrowotnej – koszty utworzonych przez medycynie leczniczej opartej.

• Silna tendencja zdecydowanie za naturalnego, zrównoważonego życia!

Nie jest więc zaskakujące, że przemysł farmaceutyczny jest zaniepokojony tymi trendami i wpływ będzie to miało na ich medycznego monopolu. To jest powód, dla ich ogromnego holu budżetu wpływania senatorów, regulatory i media, aby uruchomić kampanię propagandową.

– autor artykułu