jak prowadzic firme i nie placic zus

jak prowadzic firme i nie placic zus

Moc Struggles- trzy rzeczywistości i trzy strategie

walka o władzę są wszędzie. Jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania ich w rządzie, ale są też wspólne wystąpienia w miejscu pracy i rodziny. I choć wydaje się sprzeczne z intuicją, mnożą się na arenach, które naszym zdaniem powinny koncentrować się na miłości, takich jak kościoły i romansu.

Jak można wygrać walkę o władzę? To źle postawione pytanie. Co trzeba zrobić, to wyjść z rzędu kup prześcieradła bawełniane mocy ogóle znaleźć nowe perspektywy i nowe podejście do konfliktu. Ujmując to w inny sposób: Zamiast pozwolić przeciwnik kontroluje porządek – w sytuacji, która tylko o gwarancje, że masz zamiar wyjść za przegranego – zacząć szukać innego podejścia.

Nie jest to łatwe do zrobienia. Ale istnieją trzy prawdy, które mogą pomóc zrozumieć dynamikę bazowych, a tylko ewentualnie, uchylenie taktyki odtwarzacza elektrowni.

Trzy prawdy o władzy Konkursy

1. Do zasilania odtwarzacza, wygrywając wszystko. W chwili, gdy krok w ringu, już przegrał konkurs. Pamiętaj, gdy matka mówić o „odcięcie nosa do przekór twarzy”? Mówiła o sztukach energetycznych. Zdeterminowany przeciwnik często chętnie poświęcić swoim najlepszym interesie, aby pozycjonować się jako przegrany.

2. Zaangażowani gracze zasilane są puste w środku. Psycholog Carl Jung zwykł mawiać, że moc – nie nienawiści – jest przeciwieństwem miłości. Jeśli znasz kogoś, kto wciąż próbuje wyciągnąć cię w konkursach energetycznych, należy zadać sobie pytanie, czy ta osoba jest niezdolna do odnoszące się do was z miłością.

3. Zarówno uczestnicy ostatecznie stracić. To jest ukryta prawda, że ??czasami może poprowadzić Cię z konkursu zasilania i do uchwały. Aby upewnić się, że wyjdzie zwycięzców że za każdym razem, niektórzy ludzie konsekwentnie włączyć przyjaciół, członków rodziny, współpracowników i miłośników w przegranych.

– autor artykułu