jak zalozyc firme w uk

jak zalozyc firme w uk

Big Pharma Vs Medycyna alternatywna

Ludzie, którzy mieli pozytywne wyniki, stosując alternatywne terapie lecznicze są często zaskoczeni silnym oporem, że czytać w mediach wobec medycyny alternatywnej. Korzeń tej odporności jest najczęściej wspierane przez wielkie firmy farmaceutyczne. Nie jest rzadkością, aby znaleźć artykuły fikcyjnych napisane obalić alternatywą uzdrowienie zbliża jako aranżacja sklepu spożywczego nienaukowe. Kampanie te są często ukierunkowane na homeopatii. Jakie są ich motywy atakują naturalne terapie?

Powód jest prosty. Ludzie odkrywają, że najbardziej skuteczną metodą leczenia wielu dolegliwości, które będą ulegać rzeczywistości są to te, które pomagają organizmowi wyzwalać własną wspaniałą zdolność do samoleczenia. Jest to w interesie firm farmaceutycznych, aby umieścić je produkują narkotyki jako jedyny skuteczny sposób traktować „wrażliwy” ciało. Muszą utrwalać mit, że organizm jest bezbronny wobec niezliczonej ilości drobnoustrojów, wirusów i bakterii, które w przeciwnym razie pokonania człowieka, czy to nie było dla nich leków,

Wszelkie masowej konwersji ludzi do bardziej naturalnych metod leczenia groziłoby ich sprzedaży i umieścić swoją cenę akcji na ryzyko. Czy można sobie wyobrazić scenariusz, w którym ludzie zaczynają brać większą odpowiedzialność za swoje zdrowie? Gdzie zacząć jeść prawo żywności, wykonując coraz ufając cudowne moce uzdrawiające ich własnego organizmu. Ludzie nie czują trzeba skonsultować się z lekarzem dla każdego małego dolegliwości. Oznaczałoby to mniej niepotrzebnych recept napisane i co za tym idzie mniej sprzedaży narkotyków. Cały przemysł lekarzy, chemików i narkotyków firmy mają żywotny interes w podtrzymywaniu mitu o słabej i ciała. Jest zatem w ich interesie, aby inwestować w ogromnej kampanii PR dyskredytować wszelkie formy terapii naturalnej.

– autor artykułu